026 - 3795395

Mijn collegas

Filter op
Bouwkunde Intern Relatie management Ruimtelijke ordening

Aiko Slokker

Regisseur en Casemanager Wabo
Let's connect!
a.slokker@kinran.nl

Alo Refwutu

Anouk Peek

Arina de Wit

Ayla Bosman

Dilianne Piron

Trainee Adviseur Omgeving
Let's connect!
d.piron@kinran.nl

Eline Wijers

Enno Grasmeijer

Herben het Lam

Junior Adviseur Omgeving
Let's connect!
h.hetlam@kinran.nl

Hilde van der Zanden

Jan Waals

Regisseur en Casemanager Wabo
Let's connect!
j.waals@kinran.nl

Jasper Kortbeek

Junior adviseur Omgeving
Let's connect!
j.kortbeek@kinran.nl

Jeroen de Bruijn

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
j.debruijn@kinran.nl

Jeroen Gemser

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
j.gemser@kinran.nl

Joris Grob

Adviseur Omgeving, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
j.grob@kinran.nl

Kristien Vogel

Larissa van Waardenberg

Marc van Eimeren

Adviseur Ruimtelijke Ordening en Omgevingswet
Let's connect!
m.vaneimeren@kinran.nl

Mariëlle Roubos

Senior adviseur omgeving
Let's connect!
m.roubos@kinran.nl

Mark Konings

Projectleider Wabo en Omgevingswet VTH (extern) en Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
m.konings@kinran.nl

Natasja Versteegh

Strategisch Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
n.versteegh@kinran.nl

Nezihat Kinran

HR-manager en Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
nezihat@kinran.nl

Pieter Visser

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
p.visser@kinran.nl

Robert Beelen

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
r.beelen@kinran.nl

Rosa Alferink

Adviseur Energietransitie en Vergunningen
Let's connect!
r.alferink@kinran.nl

Samantha van Zanten

Simon Koperdraat

Viënne Telgt

Wouter van Pernis

Project-en Programmanager Omgevingswet VTH
Let's connect!
w.vanpernis@kinran.nl

Zita Aling

Junior Adviseur Omgeving
Let's connect!
z.aling@kinran.nl
Toon meer