026 - 3795395

Mijn collegas

Filter op
Duurzaamheid Intern Management Organisatie & Strategie Relatiemanagement Ruimtelijke Ontwikkeling VTH

Aiko Slokker

Alo Refwutu

Anouk Peek

Eline Wijers

Enno Grasmeijer

Projectondersteuner, Vergunningverlener VTH
Let's connect!
e.grasmeijer@kinran.nl

Gregory de Haas

Teammanager Relatiebeheer & Communicatie, Algemeen Manager Extern, MT lid
Bel 06 - 361 64 481
Let's connect!
g.dehaas@kinran.nl

Herben het Lam

Hilde van der Zanden

Coördinator Vergunningen, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
h.vanderzanden@kinran.nl

Jan Waals

Regisseur en Casemanager VTH
Let's connect!
j.waals@kinran.nl

Jasper Kortbeek

Jeroen de Bruijn

Jeroen Gemser

Projectleider Gebiedsontwikkeling
Let's connect!
j.gemser@kinran.nl

Jonas Buijing

Joris Grob

Adviseur Omgeving, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
j.grob@kinran.nl

Larissa van Waardenberg

Adviseur Implementatie Omgevingswet
Let's connect!
l.vanwaardenberg@kinran.nl

Marc van Eimeren

Mariëlle Roubos

Kwartiermaker Inrichting VTH-taken
Let's connect!
m.roubos@kinran.nl

Mark Konings

Procesmanager Omgevingswet VTH, Algemeen Manager Intern, MT lid
Let's connect!
m.konings@kinran.nl

Natasja Versteegh

Adviseur Omgeving, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
n.versteegh@kinran.nl

Nezihat Kinran

HR-manager en intern vertrouwenspersoon
Let's connect!
nezihat@kinran.nl

Pieter Visser

Accounthouder voor gemeenten
Let's connect!
p.visser@kinran.nl

Robert Beelen

Samantha van Zanten

Simon Koperdraat

Uko Post

Adviseur Warmtetransitie, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
u.post@kinran.nl

Viënne Telgt

Wouter van Pernis

Zita Aling

Toon meer