Mijn overstap naar Kinran: écht gevonden wat ik lang heb gezocht
Van recruiter in de commerciële wereld naar office medewerker bij Kinran: in juli 2019 heb ik de stap gewaagd. En met succes. Naar zo’n functie heb ik lang gezocht, en ik heb ‘m nu bij Kinran gevonden! Ik deel graag mijn ervaringen.
Ik heb een jaartje als recruiter gewerkt. Op een gegeven moment wilde ik graag een kijkje nemen buiten de commerciële wereld. Ik ben ook een tijdje horecamanager geweest. Die gastvrijheid, het aanpakken en regelen sprak me altijd erg aan. Dat wilde ik wel weer!
Regeltante
En toen kwam ik de vacature van Kinran tegen. Zij zochten een office medewerker. Hierin zou ik echt de ‘regeltante’ in mezelf kunnen loslaten. Ik maakte uit de vacature en de website op dat je bij Kinran terechtkomt in een hecht, gezellig team en dat je direct veel zelfstandigheid krijgt.
En ja… gelukkig mocht ik op sollicitatiegesprek komen! Er kwam direct naar voren: samen de zaken oplossen en samen aanpakken is hier essentieel. Die teamspirit vind ik erg belangrijk. Ik voelde al snel dat ik op één lijn lag met de collega’s.
Aan de slag
Uiteindelijk was het snel besloten. Vanaf juli 2019 mocht ik aan de slag bij Kinran. Ik werd ingewerkt en kreeg direct al veel verantwoordelijkheden. Ik vond het eerst wel een uitdaging om alles goed te plannen en te prioriteren, maar gelukkig kreeg ik hier veel begeleiding bij. Ondertussen heb ik het steeds meer onder de knie.
Mijn werk is ontzettend divers. Ik stel contracten op, maak offertes, doe reserveringen en plan afspraken in. Verder handel ik de mail af. En bel je naar Kinran? Dan krijg je mij óf mijn collega Arina aan de lijn. Ik houd ervan om mijn collega’s te ontzorgen. Zodat zij zich kunnen richten op hun core business.
Op de juiste plek
Ik weet het zeker, ik ben hier goed op mijn plaats. Dat doet Kinran ontzettend goed: ervoor zorgen dat de juiste mensen op de juiste plek belanden. Of dat nu op het kantoor van Kinran in Arnhem is, of op locatie bij de opdrachtgever. Er wordt gekeken naar: wat zijn iemands interesses, wat is het karakter en waar liggen iemands kwaliteiten?
Chef personeelsfeest
Daar blijven ze doorlopend naar kijken: persoonlijke ontwikkeling is heel belangrijk. Als je iets heel leuk vindt of ergens heel goed in bent, krijg je hier alle erkenning en waardering voor. Dan kun je daar je eigen functie verder op inrichten. Een voorbeeld is ons personeelsfeest. Ik mocht dit samen met een andere collega organiseren, omdat het me zo leuk leek om te doen. We zijn met z’n allen een dagje naar Rotterdam gegaan. We maakten een stadswandeling en op elke locatie organiseerden we een verrassende activiteit.
Ik regel het wel
Veel werk natuurlijk, maar een mooie uitdaging. Na het feest kreeg ik te horen: ‘Wat was het leuk, dit mag je vaker doen!’ Nou, volgend jaar ben ik zeker weten ook weer ‘chef personeelsfeest’. Ik regel het wel. En in de tussentijd organiseer ik nog vaker andere events en bijeenkomsten.
Altijd wat te leren
Je persoonlijk verder ontwikkelen betekent natuurlijk ook ruimte voor reflectie en feedback. Soms lastig, maar vooral heel nuttig. Ik deel mijn functie met een collega. In de overdracht ging het nog niet altijd even soepel. Wie is nu waar mee bezig? Ik werk eraan om nóg duidelijker te zijn in mijn communicatie. En waar ik mezelf graag nog verder in wil ontwikkelen, is het financiële stukje. Ik wil me straks meer verdiepen in de facturatie. Dan kan ik dit ook op me nemen en beheers ik de functie zo compleet mogelijk.
Wanneer pas jij bij Kinran?
Graag wil ik mijn eventuele toekomstige collega’s nog wat meegeven. Denk jij eraan om te solliciteren en vraag je je af: pas ik bij Kinran? Je past bij Kinran als je van een echt mensenbedrijf houdt. Je moet openstaan voor samenwerking, kunnen delen en sociaal zijn. Zodat we jou leren kennen en jij ons natuurlijk. En we samen ons werk nóg beter kunnen doen.
Projecten met effect
Hier zijn wij mee bezig
Aan de slag bij gemeente Utrecht: herinrichting Merwedekanaalzone
Als Teamleider ‘Vergunningen Gebouwde Omgeving’ bij gemeente Utrecht zoek ik enthousiaste Senior Vergunningverleners én een Regisseur WABO. Waar je dan zoal mee aan de slag gaat? Bijvoorbeeld met de herinrichting van de Merwedekanaalzone!Gemeente Staphorst volop in ontwikkeling
De Omgevingswet staat voor de deur en gemeente Staphorst is er klaar voor. Dankzij een nieuwe werkwijze voor vergunningaanvragen en ruimtelijke procedures: EPOS (Efficiënte Procesinrichting Omgevingsrecht Staphorst). Kinran helpt momenteel bij de implementatie en uitvoering.
Op de hoogte blijven?Ontvang maandelijks onze nieuwsbrief met de laatste inzichten en projecten over Ruimtelijke Ontwikkeling, VTH, Duurzaamheid & Strategieontwikkeling. |
|